featured

Rrjedhja e dokumenteve të Pentagonit/ Zyrtarët: Rrezik për sigurinë kombëtare

“Ne jemi ende duke hetuar se si ndodhi kjo, si dhe shtrirja e çështjes,” tha Chris Meagher, ndihmësi i sekretarit të mbrojtjes për çështjet publike. “Ka pasur hapa për të parë më nga afër se si shpërndahet ky lloj informacioni dhe kujt.”

Rrjedhja e dokumenteve të Pentagonit/ Zyrtarët: Rrezik për sigurinë kombëtare
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!