IMPRESUM

Kush jemi ne

PRESSonline (www.pressonline.mk | www.pressonline.al) është online-media (portal) në gjuhën shqipe në Maqedoninë e Veriut, themeluar më 22 nëntor të vitit 2018.

PRESSonline (www.pressonline.mk | www.pressonline.al) gëzon statusin e një mediumi të lirë e të pavarur, që ofron shërbimin e përditshëm të lajmeve (7 ditë në javë).

Botues: 

NGO Ekspres MEDIA – Shkup

Rr.Stiv Naumov Nr.3, B4-2/50

Shkup, Maqedonia e Veriut

Drejtor dhe kryeredaktor:

Destan JONUZI

d.jonuzi@pressonline.al

Redaksia:

Mimi Mustafai

Ajshenur Kadriu

Tel: +389 75 390 969

       +389 75 440 905

email: info@pressonline.mk
marketing@pressonline.mk
em-ngo@pressonline.mk

Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!