featured

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

Kiara, Efi, Bledi dhe Ronaldo janë në nominim. Njëri prej tyre do të lërë shtëpinë këtë të martë.

Xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet dhe votat më të shumta kanë qenë për Kiarën.

Kiara ka marrë 42% të votave, pas saj vjen Bledi me 38%, Ronaldo me 17% dhe Efi me 3%.

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!