Banorët e Big Brother VIP shikojnë spektaklin e Portokallisë, si reaguan pasi panë imitimin e aktorëve

featured

Elvisi,  Kiara, Luizi, Jori, Qetsori, Efi, Nita, Deamishel dhe Kristi kaluan me sukses provën që u caktoi Vëllai i Madh dhe si shpërblim atyre iu dha mundësia që të shihnin “Big Brother Portokalli”.

Banorët ndoqën vetëm një interpretim të aktorëve të “Portokallisë”, spektaklit më të famshëm të humorit në vendin tonë.

“Big Brother Portokalli” u prit me humor dhe të qeshura pafund nga të gjithë banorët.

Në një moment Kiara duket se nuk është ndjerë mirë nga imitimi që i kanë bërë dhe këtë gjë ia ka treguar dhe Luizit pasi panë spektaklin.


Top Channel

Banorët e Big Brother VIP shikojnë spektaklin e Portokallisë, si reaguan pasi panë imitimin e aktorëve