featured

“Eksitohesh kur bëhesh…”, plas debati mes Luizit dhe Kristit

Në shtëpinë e Big Brother debatet nuk kanë të ndalur. Debati i rradhës ka nisur mes Luizit dhe Kristit, aty ku kanë shpërthyer fjalët e rënda ndaj njëri tjetrit duke harruar fjalët e mëparshmë që jemi shokë.

Pjesë nga debati i tyre:

Kristi: Ti je injorant komplet.

Luizi: Ti Kristi je kokrra e legenit, bukëshkelës. Ti i sheh femrat si objekte. Vetë e ke thënë.

Kristi: Po e vërtetë është, çfarë ka këtu? Po ikë ore se do futen njerëzit do kërkojnë në Google…

Luizi: Ky është ndryshimi mes nesh. Unë i shoh gjërat tek njerëzit, ti i sheh në Google. Je bërë gropë.about:blank

Kristi: Injorant, kokrra e injorantit! Ti je pa dinjitet. Unë jam gropë që bëj debat me ty

Luizi: Po ti eksitohesh kur bën debat me mua, vetëm atë ke dashur që kur je futur… Ik tani gjej viktimën e radhës.

“Eksitohesh kur bëhesh…”, plas debati mes Luizit dhe Kristit

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!