Çfarë po ndodh me Georgina Rodriguez? Fansat e “kryqëzohet” në rrjet dhe e gjitha ka lidhje me postimin e fundit (FOTO)

featured

Georgina Rodriguez sëfundmi është përballur në rrjet me kritika të shumta pas ndryshimeve që i kanë ndodhur që pas njohjes me sportistin Cristiano Ronaldo.

Në një postim të publikuar sëfundmi, modelja po “kryqëzohet” edhe për postimin e saj të fundit në Instagram ku postoi një seri fotosh nga viti 2020 teksa shfaqej krah Ronaldos.

“Duke kujtuar pasditen e verës kur shkruam të blinim varkën tonë. Dhe disa foto të asaj vere magjike 2020″- shkroi Rodriguez krahas postimit.

Në postim shihen disa pamje nga varka e tyre lusoze, fotot me familjen që shijon pushimet apo edhe koleksionin e saj me disa prej çantave më të shtrenjta.

Mirëpo fotot dhe përshkrimi i postimit ka sjellë një reagim të ashpër nga ndjekësit të cilët e kanë kritikuar dhe gjykuar bukuroshen si një grua ‘materialiste’ dhe se sa shumë ka ndryshuar tashmë që është bërë e pasur.

Çfarë po ndodh me Georgina Rodriguez? Fansat e “kryqëzohet” në rrjet dhe e gjitha ka lidhje me postimin e fundit (FOTO)