featured

Tottenham nis punën për skuadrën e re, sulmuesi gati të firmosë me “Spurs”

Dejan Kulusevski do të vazhdojë rrugëtimin e tij te Tottenham, pavarësisht lamtumirës së Contes.

Mediet britanike raportojnë se synimi i “Spurs” është të ushtrojë opsionin e blerjes nga Juventus, për një shifër prej rreth 35 milionë eurosh.

Sulmuesi është përshtatur më së miri te ekipi i Tottenham dhe klubi anglez do që ta ketë Kulusevskin pjesë të tij edhe për më tej.


Top Channel

Tottenham nis punën për skuadrën e re, sulmuesi gati të firmosë me “Spurs”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!