featured

Chiara Ferragni thyen heshtjen: “Po kaloj ditë të vështira”

Chiara Ferragni ka rrëfyer për fansat ndjesitë e saj nëpërmjet disa videove që ka publikuar në Instastory. Ajo ka komentuar ‘periudhën e vështirë’ që po kalon dhe ka falënderuar fansat për mbështetjen e tyre.

Pas rastit Balocco , sipërmarrësja dixhitale përfundoi edhe në qendër të thashethemeve për krizën e pretenduar me bashkëshortin e saj Fedez .

“Është një moment i dhimbshëm, më lejoni të shkoj te psikologu “, tha ajo për emisionin “Pomeriggio5” tre ditë më parë.

Chiara Ferragni theu heshtjen duke thënë se po kalonte ‘ditë të vështira’. Duke folur për ndjekësit e tij ajo deklaroi:

“Kam kohë që nuk iu kam kontaktuar, kanë qenë ditë të vështira. Doja t’ju përshëndes, të di si jeni. Ju lexova në DM-të tuaja, ju gjithmonë dini të jeni pranë meje në çdo moment të jetës sime. Ky është viti i Demit, në teori, por më duket se është çdo gjë tjetër veçse një vit i mirë, tani për tani. Por le të qëndrojmë pozitivë.

 

Chiara Ferragni thyen heshtjen: “Po kaloj ditë të vështira”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!