A ka shpresa për t’u ribashkuar me Keisin? Stresi përgjigjet hapur

featured

Reperi i njohur Stresi ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive”, ku mes të tjerash është pyetur: A ka shpresë për ribashkim me Keisin?

“Nuk e di, janë do gjëra që nuk mundesh t’i parashikosh. Nuk e di, nuk mund të flas më për këtë temë një herë për një herë”, u përgjigj Stresi.

I pyetur se si i ishte dukur rrugëtimi i tij në “Big Brother VIP”, Stresi tha se kanë komunikuar sapo kanë dalë dhe ajo e ka uruar. “Nuk është se kishim një komunikim siç e kishim prit por…të jetë mirë”, shtoi reperi.

A ka shpresa për t’u ribashkuar me Keisin? Stresi përgjigjet hapur