Kategoria: SPORT

Golat e Jamal Musialas dhe Mathys Telit i kanë siguruar fitoren e pritur Bayernit. Të martën mbrëma, gjiganti gjerman fitoi…

Interi nuk ka lejuar befasi në ndeshjen ndaj Benficas. Të martën mbrëma në kuadër të fazës grupore të Championsit, skuadra…

Epërsia prej 1:0 nuk i mjaftoi Arsenalit në ndeshjen në udhëtim ndaj Lensit. Gabriel Jesus shënoi për skuadrën londineze në…