Look-u i javës: Yjet e “Barbie”, Margot Robbie dhe Ryan Gosling në një botë joreale 

featured

Filmi “Barbie” do të debutojë këtë verë dhe një traileri i ri për filmin me regji të Greta Gerwig ka zbuluar pamje të mëtejshme në tokën fantastike plastike Barbie.

Kjo përfshin më shumë veshje rozë me çamçakëz që përshtaten, të veshura nga Margot Robbie, në rolin e titullit, dhe Keni i Ryan Gosling ndërsa ata ulen në një kabrio në rrugën e tyre për në botën reale. Robbie vesh pamjen e saj më elegante të pushimeve (bereta, fustani i saj i përshtatur dhe gërsheti anësor janë “Emily në Paris” takohet me Barbiecore) ndërsa Gosling shkon me një bashkëshort të plotë me një xhaketë me logo “B”.

Filmi shpërndarë nga Warner Bros. Pictures, i cili është në pronësi të kompanisë mëmë të CNN del në kinema në korrik dhe traileri i ri lë të kuptohet për përkushtimin e Gerwig për ndërtimin dhe stilin botëror të Barbie, që në fillimin e pamjes së këmbëve të Barbie që rrëshqasin nga këpucët e saj, por duke ruajtur harkun e tyre të lartë. Luxx Noir London, një ish-konkurrent i “RuPaul’s Drag Race”, shkroi në Twitter:

“Ajo e nxjerr këmbën nga thembra vetëm që ajo të jetë ende në formën e këmbës Barbie… KJO ËSHTË KINEMA”, 

Traileri i kësaj jave u shoqërua me një seri posterash që i dërguan shikuesit të kërkonin të dhëna se cilat kukulla do të vihen në jetë. Fansat më të përkushtuar të ekskluzivitetit mund të njohin personazhet e sapo zbuluar, duke përfshirë Allan (Michael Cera), i cili duket të jetë shoku i ngushtë i Ken nga vitet 1960 dhe Midge (Emerald Fennell), i cili me sa duket është modeluar sipas një kukulle shtatzënë me të njëjtin emër. që u hoq nga raftet e Wal-Mart në 2002 për shkak të ankesave të klientëve.


Top Channel

Look-u i javës: Yjet e “Barbie”, Margot Robbie dhe Ryan Gosling në një botë joreale