featured

Dëshira për t’u bërë nënë – arsyeja pse Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i dhanë fund lidhjes?

Ka tash e sa kohë që në shtypin rozë përflitet për një krizje mes çiftit shumë të përfolur të estradës, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek.

Dyshja larguan fotografitë e përbashkëta nga rrjetet sociale, me çka edhe konfirmuan që ka krizë mes tyre.

E së fundmi duket se është zbuluar edhe arsyeja që ka shkaktuar këtë krizë mes çiftit. Prive ka raportuar se arsyeja e krizës në çift ka qenë një hap madhor për të ndërmarrë në lidhje me të ardhmen e tyre.

Përflitet se Dafina ka kohë që ka shprehur dëshirën e saj për t’u bërë nënë, por DJ Geek mesa duket nuk ka qenë i gatshëm për të marrë këtë përgjegjësi për momentin.

Pavarësisht krizës në çift, DJ Geek vazhdon të jetë pjesë e ekipit menaxhues të Dafinës./Botapress.info/

Dëshira për t’u bërë nënë – arsyeja pse Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i dhanë fund lidhjes?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!