Sot në shtëpinë e Ledri Vulës festohet, ja sa vjeç mbush artisti nga Kosova

featured

Në familjen Vula sot ka festë. Artisti nga Kosova, Ledri mbush sot 38 vjeç. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e përzemërta nga njerëzit më të dashur, miqtë dhe familjarët.

Ledri është një nga artistët më të suksesshëm në Kosovë me dhjetëra hite, ndërsa këtë verë po shijon suksesin e disa bashkëpunimeve muzikore.

Prej muajsh Ledri vazhdon të përflitet edhe mbi marrëdhënien e tij me partneren Sara Hoxha, derisa është aluduar për kriza mes çiftit dhe ndarje. Gjithsesi, Sara vazhdon të mbajë publike fotografitë me Ledrin.

 

Sot në shtëpinë e Ledri Vulës festohet, ja sa vjeç mbush artisti nga Kosova
|