Thonjtë rozë rikthehen sërish në modë, disa modele ‘cool’ që mund t’i provoni menjëherë

featured

Roza ‘Barbie’ është rikthyer sërish në modë këtë verë. E ndritshme, intensive, e lehtë për të rënë në sy, këtë artikull e kemi për ato që  e kanë dashur gjithmonë rozën.

Ndoshta mund të quhet edhe e guximshme të bësh thonjtë në ngjyrë rozë, por sot po ju sugjerojmë disa modele që mund t’i kopjoni menjëherë dhe të dukeni super ‘cool’ këtë sezon.

Thonjtë rozë rikthehen sërish në modë, disa modele ‘cool’ që mund t’i provoni menjëherë
|