Këmishët, fustanet dhe pantallonat më të bukura prej liri

featured

Është koha për veshjet 30 gradë ºC ideale për shëtitjet në bregdet dhe në qytet

Çfarë është më e përsosur për stinën e ngrohtë se liri transparent?

Kur flasim për veshjet e modës së verës, theksojmë transparencën dhe rehatinë, dhe çfarë i përshtatet më mirë këtij përshkrimi sesa veshjet prej liri.

Përveçse janë veshje të këndshme, ato sjellin edhe një moment shumë të fortë mode, sidomos kur kombinohen mirë me aksesorët.

Liri ka statusin e një klasiku të përjetshëm në skenën e modës dhe kryeson trendët çdo sezon të ngrohtë. Gjithashtu sjell një prekje minimalizmi, thjeshtësie dhe gjithsesi luksi, transmeton Telegrafi.

Është shumë elegant dhe i gjithanshëm dhe aq sa na pëlqen ta kombinojmë në edicionet e përditshme (sidomos për shëtitje në bregdet), është perfekt edhe për ato më festive.

I jep një ton rural çdo edicion dhe të gjithë e dimë se stili boho është sërish i popullarizuar së fundmi.

Markat e shumta tashmë kanë përfshirë në ofertën e tyre pjesë të shumta prej liri dhe më poshtë ju sjellim disa nga të preferuarat:

04764001403-015-p.jpg
03108709511-p.jpg
04043052700-002-a6.jpg
02965120250-p.jpg
08741068250-p.jpg
03286707507-p.jpg
03218729505-p.jpg
03314354800-p.jpg
04786064500-p.jpg
02753135505-p.jpg
07818939620-a2.jpg
03099586712-p.jpg
08741062711-015-p.jpg
02762709630-a1.jpg
02394161094-a1.jpg
09051066712-001-a1.jpg

Këmishët, fustanet dhe pantallonat më të bukura prej liri
|