Mozzik publikoi albumin, Lotina tregon mbështetjen me këtë veprim

featured

Reperi i njohur Mozzik ka publikuar albumin e tij, me plot 20 këngë. Projektet e tij u përkrahën nga publiku duke marrë klikime dhe shumë shpërndarje.

Teksa ai po promovon hitet, kujtojmë se është përfolur dhe për lidhjen me Lotina Hazirin.

Kjo e fundit, në kanalin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë në story disa këngë të saj të preferuara nga albumi i Mozzik.

Këngët: +18, No lie, Miss you, janë top 3-shja favorite e Lotinës në këtë album.

Ajo ka publikuar edhe disa foto të Mozzik.


Kujtojmë se, Mozzik dhe Lotina janë parë së fundmi duke kaluar kohë së bashku në pushimet e tyre në Afrikë.

Mozzik publikoi albumin, Lotina tregon mbështetjen me këtë veprim
|