Foto/ Ish-i i Ariana Grande rigjen dashurinë në krahët e aktores së njohur

featured

Aktorja Maika Monroe, e njohur për rolin e saj në “It Follows”, ka bërë publike në Instagram lidhjen me agjentin imobiliar Dalton Gomez. Monroe ndau disa foto duke njoftuar romancën e saj me Gomez i cili më parë ishte i martuar me yllin e popit Ariana Grande.

Spekulimet për marrëdhënien e çiftit u shfaqën për herë të parë në tetor 2023 kur TMZ publikoi foto të tyre duke u puthur. Që atëherë, Gomez dhe Monroe janë parë së bashku në disa raste, duke përfshirë një dalje të fundit në aeroportin LAX të Los Angeles muajin e kaluar. Ariana Grande dhe Dalton Gomez finalizuan divorcin e tyre në mars 2024, pas martesës së tyre 2-vjeçare.

Këngëtarja, e cila lë të kuptohet për vështirësitë e marrëdhënies së saj në albumin e ri, duhet t’i paguajë Gomez 1.25 milionë dollarë, siç urdhëroi një gjykatës në Los Anxhelos. Ariana ka një vlerë neto prej 240 milionë dollarësh, pas suksesit të karrierës së saj muzikore dhe aktrimit, si dhe brandit të saj të kozmetikës.

Foto/ Ish-i i Ariana Grande rigjen dashurinë në krahët e aktores së njohur