featured

Myles nuk i lejohet regjistrimi

Divine Myles, para disa ditëve u zyrtarizua si lojtar i Kb Pejës. Por ai nuk do mund të regjistrohet dhe të luaj si lojtar vendor.

Burime të Tëvë1, bëjnë të ditur se Komisioni i Garave, nuk ka lejuar që Myles të regjistrohet, pas ankesave të KB Trepçës dhe KB Prishtinës.

Myles nuk i lejohet regjistrimi

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!