featured

‘Atë volumin me mua mos e bëj më!’/ Romeo debat me Jetmirin

Jetmir Salaj është konkurrenti më i ri i ‘BBV3’ i cili u bë pjesë e formatit mbrëmjen e së shtunës. Ai është mjaft i njohur me këtë format, pasi ka qenë dhe fitues i ‘BB3’.

Ditën e sotme ai është përfshirë në një debat me një tjetër konkurrent brenda shtëpisë, Romeo Veshajn.

Duke qëndruar përballë njeri-tjetrit Romeo i drejtohet:’Atë vetullën përpjetë dhe atë volumin me mua mos e bëj më! Me mua mos e bëj atë gangon atje, luani, origjina, njerën-tjetrën, mos e bëj me mua.’

‘Atë volumin me mua mos e bëj më!’/ Romeo debat me Jetmirin

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!