featured

‘Nuk jam mirë’/ Egla ‘alarmon’ banorët

Pasditen e sotme dy konkurrente të shtëpisë, Egla dhe Heidi, janë bërë bashkë për të realizuar një mision sekret.

Fillimisht nisi me Heidin e cila gjeti një arush dhe duhet ta nxirrte prej dhomës pa u pikasur nga të tjerët.

Më pas misioni vazhdoi me Eglën, e cila aktroi si e sëmurë dhe mblodhi të gjithë banorët rreth vetes. Teksa të gjithë qëndruan rreth saj, ishte Romeo ai i cili arriti ‘ta qetësojë’.

E në këtë moment Heidi përfitoi nga rasti që të nxirrte arushin me valixhe pa u pikasur prej banorëve të tjerë.

Por siç duket nuk do ja dalin lehtë pasi Juli sikur ka ‘nuhatur’ diçka dhe e ka pyetur Heidin: ‘Çfarë misioni keni?’, e ndërsa kjo e fundit nuk ka pohuar asgjë.

‘Nuk jam mirë’/ Egla ‘alarmon’ banorët

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!