featured

“Dua edhe unë një burrë”, Egla shpreh pëlqimin e saj në BBV

Gjatë një bisede mes Eglës, Bardhit dhe Sarës ata kanë diskutuar rreth raportit mes Silvit dhe Erjolës. Egla tregon se ai i ka thënë që ka një pëlqim për Erjolën, por do t’ja lërë kohës. Nga ana tjetër ajo i thotë çiftit Bardhi-Sara se do edhe ajo ‘burrë në shtëpi’.

Egla: I thashë të pëlqen vërtetë Erjola? Po tha, avash-avash ta shohim si do ecë.qW

Bardhi: Ishalla e kanë qëllimin e pastër dhe bëhen bashkë nëse është e vërtetë.

Egla: Dua edhe unë një burrë këtu.

Sara: Egla si e do?

“Dua edhe unë një burrë”, Egla shpreh pëlqimin e saj në BBV

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!