featured

Tom Brady “zëvendëson” Irina Shayk me një transgjinore?

Tom Brady, lojtari i famshëm i NFL, kohët e fundit bëri bujë kur la të kuptohet se do të punonte me MrBeast dhe ekipin e tij. Kjo i emocionoi të gjithë dhe kur ai postoi një foto me yllin e YouTube, Jimmy, fansat u mahnitën edhe më shumë.

Në foto u pa edhe miku i ngushtë i Jimmy-t, dhe aludimet se Tom Brady po takohet me Chris Tyson, një mik i YouTuber-it të njohur Mr. Beast, nisën menjëherë. Fotot e fundit të Brady me supermodelen Irina Shayk bënë që të dukej sikur thashethemet për lidhjen e tij me Tyson mund të mos ishin të vërteta.

Ajo që po flitet folur është se Tyson ka bërë një ndryshim të madh në jetë, duke kaluar nga djalë në vajzë dhe tani quhet Kris Tyson. Ky lajm shton më shumë diskutimin, por as Tyson dhe as Brady nuk kanë thënë asgjë për të konfirmuar një lidhje romantike mes tyre. Pra, është ende e paqartë nëse Tom Brady është në lidhje me Chris Tyson apo jo.

Tom Brady në lidhje me transgjinor?

Tom Brady “zëvendëson” Irina Shayk me një transgjinore?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!