featured

Një tjetër dron në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’/ Për cilin këtë herë ?

Romeo Veshaj është një prej banorëve më të komentuar të këtij formati të ‘BBV3’, i cili me hyrjen e tij brenda shtëpisë ka sjellë një rrëmujë jo vetëm brenda por dhe jashtë saj.

Ditën e sotme ai është surprizuar nga fansat e tij, ku me anë të një droni që është shfaqur në ambientet e shtëpisë, shkruhej: ‘Çfarë shikon është e vërtetë për Romeon!’

Një tjetër dron në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’/ Për cilin këtë herë ?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!