featured

“Mizerje nuk përfaqëson gruan shqiptare”/ Degradon debati Julia-Egla

Mbrëmjen e kësaj të enjteje, Julia dhe Egla kanë ndezur sërish debate me ofendime të rënda. Dy aktoret duket që nuk e simpatizojnë njëra-tjetrën dhe në shtëpinë e “BBV” do i gjejmë gjithmonë duke debatuar, por sot kanë kaluar limitet.

Teksa i thotë se nuk mund të përfaqësojë një grua shqiptare figura e saj, Julia e ofendon Eglën duke e quajtur ‘copë mishi me dy sy’. Pjesa tjetër e debatit, vijon gjithashtu me ofendime për të cilat produksioni nuk ka bërë vërejtje.

Debati në videon më poshtë: 

“Mizerje nuk përfaqëson gruan shqiptare”/ Degradon debati Julia-Egla

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!