featured

Zinxhiri i shpëtimit/ Ndizen debate në ‘Prime’

Debate të pafundme janë transmetuar mbrëmjen e sotme gjatë ‘Prime-t’ në ‘BBV3’.

Shumë vëmendje mori dhe debati që përfshiu disa banorë lidhur me zinxhirin e shpëtimit të javës së kaluar. Vëmendjen më të madhe e mori zgjedhja e Rikes për Rozën dhe nuk shpëtoi Meritonin ose Romeon.

Ja çfarë u diskutua mbrëmjen e sotme:

Rike: Meritoni dhe Romeo nuk janë të rrezikur dhe Rozën e kam shoqe prandaj. Roza nuk është e rrezikuar, por ajo nuk ka partner siç kanë Romeo e Meritoni. Po nuk e shpëtova unë Rozën, kush do e shpëtojë?

Romeo: Nëse mua nuk do më shpëtonte Heidi dhe kjo ishte e sigurt se ajo ndodhi. Nuk kam pse t’i bie derës përse nuk më shpëtoi njeri mua. I zhgënjyer nga Rikja? Po ndoshta.

Rike: Pse s’ma ke thënë?

Romeo: Unë me Riken po largohemi. As Rikja, as ti Ledion nuk më thatë gjë për flokët.

Rike: Nuk doja të zgjiodhja mes të dy djemve, plus kanë partnerët e vetë.

Heidi: Nuk ka asnjë lidhje. Edhe për Rozën ke thënë që s’është shoqja ime.

Rike: Kur e kam thënë?

Romeo: Nëse unë nuk do kisha Heidin, nuk do kisha njeri të më shpëtojë.

Elvisi: Ledjona, unë nuk kam arsye pse të them pse s’më shpëtove. Po ta them dhe ty sepse s’më dëgjovë atë ditë sepse po bërtisje. Po ta them ty, nëse do më shpëtoje mua, nuk do shpëtoja Eglën, do shpëtoja këtë (Romeon).

Romeo: Unë pashë disa kthesa në zinxhir. Rikja, Ledjona, Graciano.

Rikja: Përse nuk ma the?

Romeo: Ok, përveç Rikes.

Rikja: Ti ke parë ëndërr. Unë kam ngelur keq sepse Romi nuk m’i ka thënë drejtpërdrejtë, por pret prime-in.

Zinxhiri i shpëtimit/ Ndizen debate në ‘Prime’
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!