featured

Sara-Endrik rrëfyen versionin e tyre të lidhjes, reagimi i partneres së tij

Gjatë Prime-it të djeshëm u diskutua gjerësisht mbi marrëdhënien që kanë pasur para 9 vitesh Endriku me Sarën. Secili prej tyre dha versionin personal të historisë, në dhoma të ndryshme që u dëgjua nga të gjithë banorët.

Sara ishte e para ajo që rrëfeu historinë e tyre dhe tregoi se ata janë ndarë për shkak të një tradhtie nga ana e Endrikut. Ajo gjithashtu pretendonte se ata kishin qenë të fejuar.

Ndërsa nga ana tjetër, versioni i Endrikut është më ndryshe. Ai nuk i tregon shkaqet e ndarjes, por thotë se ishte faji i të dyve. Ndërsa për sa i përket raportit që kanë pasur, ai thotë se nuk kanë qenë të fejuar zyrtarisht, por familjet e tyre kanë qenë në dijeni.

Pas deklaratës së Endrikut, në Instagram-in e tij është shpërndarë videoja ku ai ka rrëfyer historinë me mbishkrimin:

Dinjiteti.

Mesa duket partnerja aktuale e Endrikut, ka hedhur kunja kundrejt Sarës, duke nënkuptuar se versioni i Endrikut ishte dinjitoz, ndërsa Sara i tregoi të gjitha detajet e historisë së tyre.

 

Sara-Endrik rrëfyen versionin e tyre të lidhjes, reagimi i partneres së tij
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!