featured

Mbrojtësi më i mirë në botë? Theo: Punoj shumë dhe nuk shoh dikë më të lartë se veten time

Mbrojtësi i Milanit, Theo Hernandez ka folur së fundmi për formën e tij dhe si ndjehet në pozicionin që mban në fushën e blertë.

Francezi theksoi se punon shumë që të jetë në top formë, ndërsa pyetjes nëse sheh ndonjë mbrojtës më të mirë se veten e tij, iu përgjigj duket thënë se nuk ndjehet inferior ndaj askujt.

“Unë nuk mendoj se më takon mua të jap një vendim për këtë. Diçka që mund të them është se punoj ditë pas dite për të vazhduar të përmirësohem dhe në fushë nuk ndihem inferior ndaj askujt”-deklaroi Theo.


Top Channel

Mbrojtësi më i mirë në botë? Theo: Punoj shumë dhe nuk shoh dikë më të lartë se veten time
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!