featured

´Për ftesën nuk ma ndjeu’/ Vesa: Ka pasur shumë mungesë respekti

Dasma e Ilnisës dhe Meritonit brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve.

Një ndër banoret që nuk u ftua në dasmën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ku u celebruan Ilnisa dhe Meritoni ishte Vesa.

Lidhur me këtë ajo ka shprehur se nuk i ka interesuar ftesa por më shumë i është dukur mungesë respekti.

“Ishte shumë e trishtë kur u zgjodh me vota të manipuluara çifti. Ne votuam njëherë dhe pastaj u përsërit. Ka pasur shumë momente disrespekti ndaj meje. Problemet i kam me Ilnisën. Mua për ftesën e dasmës nuk ma ndjeu. Më preku kur më tha si lidere e shtëpisë, rregullo shtëpinë, bëj punët sepse ne kemi dasëm.”- tha Vesa.

´Për ftesën nuk ma ndjeu’/ Vesa: Ka pasur shumë mungesë respekti
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!