featured

Meritoni takon vëllain mes lotësh, ja porosia që i la ai

Gjatë ‘Prime-t’ të sotëm, produksioni kishte realizuar një surprizë shumë të bukur për Meritonin. Vëllai i tij i vogël, Rinori, erdhi brenda shtëpisë më të famshme, ku mes lotësh u takuan me njeri-tjetrin.

“Është gjithçka për mua. Është gjithmonë me mua, kalojmë çdo gjë bashkë. Do më thoshte shijoje çdo moment aty brenda dhe trego edukatën dhe gjithçka kemi marrë nga prindit. Dhe sigurisht, mos e lëndo dikë aty brenda.”- tha Meritoni për vëllain e tij.

“Je shumë i fortë, mbahu! Ji i drejtë, i sinqertë. Të dua shumë! Të gjithë të mbështesim shumë. Gjithçka ka mbetur njësoj jashtë. Loja është shumë mirë. Jemi krenarë për ty. Sa për dasmën, u bë në kuadër të lojës. Gjithçka mirë.”- i tha Rinori.

Në fund, Rinori nuk pranoi të takonte asnjë banor tjetër përveç Meritonit përpara se të largohej.

Meritoni takon vëllain mes lotësh, ja porosia që i la ai
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!