featured

Vesa Luma ka dy fjalë për Sinan Vllasaliun

Këngëtarja e njohur Vesa Luma para pak kohësh është larguar nga Zelanda e Re dhe ka vendosur të jetoj në Shqipëri. Ajo ka publikuar një video në ‘Instagram’ ku shprehet se “Veç Sinani na hekë merzin ketë fundvit”, shkruan “Kosovarja”.

Teksa dëgjohet duke kënduar këngën e Sinanit “Shkrepsa e duhani”. Gjithashtu Vesa ka paralajmëruar projekte të shumta qe do të publikoj së shpejti.

Vesa Luma ka dy fjalë për Sinan Vllasaliun
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!