featured

Momenti kur Kristi e cilëson Santianën si aktore pornografike

Aventurat e Santianës drejt rrugës së suksesit filluan vite më parë. Ajo para se të bëhej banore në “BBVK”, ishte konkurrente në “She’s on top”.

Gjatë qëndrimit aty u përball me komente të ndryshme nga Krist Aliaj, i cili ishte opinionit i programit, shkruan “Kosovarja”.

Në një moment Kristi e cilësoi qëndrimin dhe shikimin e Santinës së një aktore pornografike, por edhe veprimet e saj për katalog pornografik.

Si e komentoni cilësimin e Kristit?

Momenti kur Kristi e cilëson Santianën si aktore pornografike
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!