featured

Veshja dhe dukja e Leartes në këtë foto do iu lë pa fjalë

Learta Jakupi rikthehet kohë pas kohe në vëmendjen e publikut, duke sjell momente të ndryshme nga jeta e saj private. Learta, e cila është këngëtare dhe gazetare e shkolluar, nuk ka vendosur ende të jetë aktive në fushat për të cilat ka studiuar.

Gjithsesi, ajo është shumë e lumtur dhe rehat me jetën e saj si bashkëshorte, nënë, por edhe grua në biznes, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, ajo po shkëlqen në stil dhe pamje.

Veshja dhe dukja e Leartes në këtë foto do iu lë pa fjalë
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!