featured

Njihuni me motrën e Arbenita Ismajlit, kaq të ngjashme duken

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është tejet aktive në mediat sociale. Ani pse publikon momente të pakta me familjen e saj për arsyeje të respektojë privatësinë e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ajo se fundi ka ndarë disa çaste të bukura me motrën e saj Almedinen.

Andaj dhe ndjekësit kanë komentuar se duket shumë e ngjashme me Arbeniten.

Njihuni me motrën e Arbenita Ismajlit, kaq të ngjashme duken
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!