Rikthehen takimet katër minutëshe, takimi i parë mes dy konkurrentëve në “Për’puthen”

featured

Gisela është konkurrentja e dytë që u bë pjesë në programin e dashurisë, “Për’puthen”, që sapo ka nisur sezonin e pestë në ekranin e Top Channel.

Ndërkohë, në radhët e djemve që vajzat këtë herë mund të zgjedhin për të njohur dhe për të dalë në takimi, u shtua Armando. Ai është 36 vjeç dhe vjen nga Gjermania për të gjetur dashurisë.

Moderatorja Megi Pojani njoftoi se në këtë sezon do të rikthehen takimet katër minutëshe dhe mundësia e parë iu dha Giselës.

Armando: Dëgjova që the është hera e parë me një djalë shqiptar

Gisela: Po

Armando: Si ka ndodhur?

Gisela: Nuk më ka rastisur

Armando: Nëse do të njihje një nga këta djem, çfarë do të bëje

Gisela: Nuk e di Akoma. Ndoshta do ta bëja gjysmë përgjysmë… nuk e di

Armando: Çfarë pune bën

Gisela: Jam real estate dhe kam një studio timen ku bëj art abstrakt dhe i shes on line

Armando: Ah, super

Gisela: Është hobi im, por e bëra edhe biznes

Armando: Shumë bukur

Gisela: Ti, çfarë bën?

Armando: Kam një biznes që transportoj kontejnerët

Gisela: Kam ikur në ’90 nga Shqipëria

Armando: Edhe prindërit e mi

Gisela: Sa vite ke single?

Armando: Kam më shumë se dy vite. Kam provuar eksperienca vetëm me të huaj, nuk gjenden shumë lehtë shqiptarët

Në fund të takimit, të dy konkurrentët dhanë përshtypjet e para të takimit.

Gisela: U ndjeva mirë, natyrshëm. Nuk mund të them diçka që s’më pëlqeu

Armando: Edhe mua më pëlqeu, është vajzë e mirë, si në takim, si në të folur


Top Channel

Rikthehen takimet katër minutëshe, takimi i parë mes dy konkurrentëve në “Për’puthen”