‘Mezi po pres’/ Fifi zbulon detaje nga bashkëpunimi i ri muzikor

featured

Këngëtarja shumë e dashur, Filoreta Raqi ka zbuluar projektin e ri muzikor i cili do të jetë një bashkëpunim.

Pas projektit “Përjetësi” me të cilën korren sukses të madh duke marr mbi 40 milionë klikime në “Youtube”, Ermali dhe Fifi kanë bashkuar forcat për hitin e radhës.

Ishte këngëtarja ajo e cila na zbuloi lajmin emocionues të cilën mezi e pret, por nuk ka zbuluar më shumë detaje. Në një foto në Instastory ajo shkruan: Menxi po pres me dalë qekjo kangë.. ma shumë s’di ça me thon..”

Këngëtarja nuk ka zbuluar ende një datë për bashkëpunimin e saj dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

‘Mezi po pres’/ Fifi zbulon detaje nga bashkëpunimi i ri muzikor