Uzuni gjen rrugën e portës dhe i jep shpresë Granadës

featured

Granada-Girona janë duke u ndeshur në kuadër të javës së pestë të La Liga, me sfidën që është me rezultatin 1-3.

Ndërsa sfida ishte me rezultatin 0-3, sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni gjeti rrugën drejt rrjetës me një hedhje taktike, duke u dhënë shpresë dhe duke zgjuar vendasit në minutën e 63’

VIDEO:

Uzuni gjen rrugën e portës dhe i jep shpresë Granadës