Zhbllokohet rezultati mes Benficas dhe Interit

featured

Rezultati në përballjen interesante mes Benficas dhe Interit është zhbllokuar, ku ky i fundit e ka gjetur golin e parë të ndeshjes.

Skuadra e Interit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 si mysafire ndaj Benficas, përmes golit të shënuar nga Nicolo Barella.

Barella shënon në minutën e 51’ për 1:0.

 


Top Channel

Zhbllokohet rezultati mes Benficas dhe Interit
|