featured

Portieri abuzon seksualisht me vajzën minorene, klubi grek merr masa drastike

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Greqi me portierin e skuadrës së Volos, Boris Kleiman.

Ky i fundit teksa ishte në një bar me miqtë e tij në orët e para të mëngjesit së 11 prillit, mendoi t’i afrohej një grupi studentësh që kishin shkuar në Greqi për pushime. Portieri u njoh me një vajzë minorene nga Belgjika e cila edhe për shkak të konsumimit të alkoolit u afrua më shumë seç duhej me Kleiman.

Por në momentin që portieri kërkoi më shumë, vajza reagoi dhe e refuzoi afrimitetin me të. Në këtë moment, Kleiman përdori forcën dhe abuzoi seksualisht me minorenen. Miqtë e vajzës që kuptuan se çfarë ndodhi, lajmëruan menjëherë policinë. 33-vjeçari u shoqërua për në komisiarat ku u identifikua nga viktima.

Gjatë arrestimit portierit iu gjet edhe lëndë narkotike e cila iu konfiskua menjëherë ndërsa pritet që ditët në vijim pritet të merret edhe një vendim nga ana e Prokurorisë së Athinës. Ndërkohë, edhe klubi i Volos ka marrë masa duke e përjashtuar nga skuadra Keiman.


Top Channel

Portieri abuzon seksualisht me vajzën minorene, klubi grek merr masa drastike
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!