Escobar tre ditë takime në Tiranë, mbërrin në Kryeministri

featured

Zv.ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit për Evropën dhe EuroAzinë, Gabriel Escobar nisi ditën e sotme një vizitë në Shqipëri ku do të takojë drejtuesit më të lartë të vendit dhe përfaqësues të Enkelejd Alibeajt në Partinë Demokratike.


Top Channel

Escobar tre ditë takime në Tiranë, mbërrin në Kryeministri