featured

“E di si janë ishat?” ‘Shpërthen’ rrjeti pas deklaratës së Ermiona Lekbello: Po ti e di sa e ke përdorur…(VIDEO)

Ermiona Lekbello është përfshirë gjithmonë në lajmet për banorët e “BBVA”, por së fundmi një video e saj është bërë virale.

Ish banorja ka qenë e ftuar tek emisioni i Arjan Çanit dhe ka folur për ish partnerët. Mirëpo fraza që po komentohet më së shumti është: E di si jane ishat?

Ishat janë si makinat që shet dhe pastaj ca do i marrësh mbrapsh, po ti e di sa kilometra ka bërë, ti e di sa e ke përdor atë makinë”, tha ndër të tjera.

“E di si janë ishat?” ‘Shpërthen’ rrjeti pas deklaratës së Ermiona Lekbello: Po ti e di sa e ke përdorur…(VIDEO)
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!