featured

Xhensila feston 30-vjetorin, pamjet nga festa me VIP-a

Xhensila Myrtezaj feston sonte 30-vjetorin e lindjes. Këngëtarja ka mbledhur të gjithë njerëzit e dashur, miqtë e bashkëpunëtorët në një festë mbrëmjen e sotme.

Mes të ftuarve janë dhe shumë personazhe të njohur që kanë publikuar edhe fotot e videot nga festa.

Xhensila shihet e veshur me një fustan të kuq të gjatë me kurrizin zbuluar dhe me trëndafila në njërin krah. Look-un kaq elegant, këngëtarja e ka kombinuar me flokët e kapur topuz.

“Falenderoj çdo njeri që ka hedhur një lule në rrugëtimin tim. Ju bekoftë Zoti të gjithëve”, tha Xhensila gjatë festës.

Të ftuarit janë argëtuar nën ritmet e disa prej hiteve të Xhensilës dhe kanë kënduar gjithashtu edhe Altin Shira, Klajdi e Bruno.

Xhensila feston 30-vjetorin, pamjet nga festa me VIP-a

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!