Një shtetas i Kosovës dhe një tetovar kapen me marijuanë

featured

Zyrtarët e policisë të SPB-Tetovë, të dielën rreth orës 17:00 kanë arrestuar personin B.J.(18) nga Republika e Kosovës dhe B.G. (47) nga Tetova, pasi që gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjete dhe konfiskuar marijuanë.

Të dy janë ndaluar në Stacionin Policor-Tetovë për sqarim dhe dokumentim të rastit dhe ndaj tyre do të përgatiten parashtresat përkatëse.

Një shtetas i Kosovës dhe një tetovar kapen me marijuanë