Në pritje të ëmbël? Sara Hoxha reagon e revoltuar

featured

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet është përfolur se Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë, mirëpo Sara nuk e ka vonuar një reagim duke e hedhur poshtë.

Ajo ka publikuar në Tik Tok ku ka përdorur audion e Ermiona Lekbellos, e cila thotë e revoltuar: Ju të bëni me bo video. Ka mundësi të mos shkruani në portale gjëra që nuk kam thënë.

Gjëra të trilluara nga ju se doni audiencë. Unë kam një Tik Tok, kam dhe një Instagram, ku flas me publikun. Okej? Nuk kam nevojë që të flisni ju në emrin tim.

Përveç kësaj Sara ka shkruar krahas videos “nuk jam shtatzënë” duke vendosur pikat mbi i.

@sarahoxha19 Bravo Jona #nukjamshtatzane ♬ original sound – ErmionaLekbello

Në pritje të ëmbël? Sara Hoxha reagon e revoltuar