Guardiola “injoron” Liverpool-Arsenal: Nuk i kam parë, ndoqa Bayern-in më pas golf

featured

Në prag të ndeshjes së Champions League me Bayern Munich, trajneri i Manchester City-t është pyetur për bërrylin që iu dha Robertson-it në ndeshjen Liverpool-Arsenal.

Guardiola e injoroi këtë përballje dhe u shpreh: “E kam dëgjuar si rast, por nuk e kam parë, po shikoja ndeshjen e Bayern-it dhe golfin”./ Supersport

Guardiola “injoron” Liverpool-Arsenal: Nuk i kam parë, ndoqa Bayern-in më pas golf