featured

Xhuli ka diçka për ti thënë Dafina Zeqirit pasi zbuloj në BBV se e ka rrahur

Finalistja e BB VIP Kosovarja, Juliana Nura – Xhuli, sw fundmi ka dhwnw njw intervistw. Ajo ka folur rreth historisë me këngëtaren e njohur, Dafina Zeqiri, duke qenë se e kishte komentuar edhe brenda.

“Çka kam thënë në Big Brother janë gjithmonë të vërteta, ka ndodh një keqkuptim, i kërkoj falje Dafinës dhe i them të gjitha vajzave nëse keni pasur një konflikt kërkoni falje dhe mundohuni të gjeni një rrugë të përbashkët”, u shpreh ajo në lidhje me Zeqirin.

“Dafina është këngëtare shumë e mirë. Bravo për karrierën që ke bërë”, tha tutje ajo.

Xhuli ka diçka për ti thënë Dafina Zeqirit pasi zbuloj në BBV se e ka rrahur

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!