featured

Të krishterët ortodoksë festojnë të Dielën e Palmës në Kiev

Një shërbesë për të shënuar festën ortodokse të së dielës së Palmave është zhvilluar sot në Kiev.

Besimtarët, me qirinj dhe degë shelgu në duar, u mblodhën për të shënuar fillimin e Javës së Shenjtë për miliona të krishterë ortodoksë në Ukrainë.


Top Channel

Të krishterët ortodoksë festojnë të Dielën e Palmës në Kiev
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!