featured

Rama uron Pashkën Katolike: Me ditën e Ringjalljes së Krishtit që celebron dashurinë e pafundme e sakrificën për njeriun

Kryeministri Edi Rama ka uruar Pashkën Katolike.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me ditën e Ringjalljes së Krishtit, që celebron dashurinë e pafundme dhe sakrificën për njeriun, ju uroj gëzuar Pashkën Katolike”, shkruan Rama.


Top Channel

Rama uron Pashkën Katolike: Me ditën e Ringjalljes së Krishtit që celebron dashurinë e pafundme e sakrificën për njeriun

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!