featured

Propozimi interesant i Luizit: ‘Unë dhe Olta, në BBV3 si një banor i vetëm’!

Olta ishte padiskutim një nga banorët më të spikatur të këtij edicioni të Big Brother, dhe që duket se pas daljes së saj edhe banorëve iu mungon.

Luizi i cili ka pasur edhe përballjen me të madhe me këtë të fundit, është shprehur se nëse do të ishin në kushte të tjera me shumë siguri do kishin qenë aleatë.

Ndërsa ka imagjinuar situatën në BBV3 të ardhshëm, dhe ai dhe Olta të futeshin të dy si një banor i vetëm.

“A di ça do kishte qenë perla. Me u bo BBV3-shi, me u fut 15 banorë dhe banori i 16-të, me hy dy banorë por të jenë një. Dhe me hy unë e Olta”, tha Luizi.

Propozimi interesant i Luizit: ‘Unë dhe Olta, në BBV3 si një banor i vetëm’!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!