“Po vdisja ta shihja, por nuk doja t’i shkruaja unë”, Georgina flet për takimin e parë me Cristianon

featured

Georgina Rodriguez ka folur për takimin e saj të parë me Cristiano Ronaldon.

Ajo punonte në një dyqan Gucci në Madrid, ku u takua për herë të parë me yllin portugez.

Më pas ata kryqëzuan rrugët në një festë përpara se ylli portugez t’i kërkonte asaj të dilnin në një takim.

“Po vdisja ta shihja dhe të isha me të, por nuk doja t’i shkruaja vetë. Ai më dërgoi mesazh pas ndeshjes dhe sigurisht që nuk i thashë që isha duke pritur dhe plotësisht e përgatitur, i thashë që isha ulur në shtëpi dhe tashmë shkoja në shtrat”, vijon Georgina.

“Cristiano pyeti: “Doni të hani darkë?” dhe unë thashë: “Mirë”. Edhe pse tashmë kam ngrënë. Ai erdhi pas meje. Arritëm në shtëpinë e tij. Aty kishte pure patatesh, perime, pulë dhe unë u luta si çdo grua.”

LEXO EDHE:

“Burri bleu çmimin e madh të BBV”, Olta sqaron për herë të parë deklaratën e bujshme

Pas takimit të tyre të parë, Cristiano Ronaldo erdhi për të marrë Rodriguez nga puna me Bugatti-n e tij, kujton Georgina duke qeshur: “Cristiano erdhi të më merrte pas punës. Ai ndonjëherë ngiste një Bugatti. Kolegët e mi nuk mund ta besonin: Erdha në punë me autobus dhe u nisa me Bugatti.

 

“Po vdisja ta shihja, por nuk doja t’i shkruaja unë”, Georgina flet për takimin e parë me Cristianon