featured

Pashkët Katolike/ Presidenti Begaj: Shpresa, dashuria dhe jeta e gëzueshme bekofshin jetën tuaj

Presidenti Bajram Begaj ka uruar këtë të diel të gjithë besimtarët e krishterë për Pashkën Katolike.

“Gëzuar Pashkët për të gjithë besimtarët katolikë! Shpresa, dashuria dhe jeta e gëzueshme që frymë e Pashkëve përcjell bekoftë jetën tuaj!”, shkruan Begaj.


Top Channel

Pashkët Katolike/ Presidenti Begaj: Shpresa, dashuria dhe jeta e gëzueshme bekofshin jetën tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!